Agencja full service

E-marketing

Zajmujemy się prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem niestandardowych form reklamy pozwalających dotrzeć tam, gdzie nie sięga konkurencja.

Już w pierwszym miesiącu 92% naszych klientów zwiększyło swoje zyski płynące z działalności w sieci. Przez kolejne 6 miesięcy zwiększyliśmy obroty nawet o 300%, a w przypadku działań długofalowych pomnożyliśmy zyski wielokrotnie.

Growth hacking

Łączymy technologie Big Data i niestandardowe formy marketingu. Dzięki temu sprawiamy, że Twoi klienci stają się ambasadorami marki. Zyskujesz wykładniczy wzrost zarejestrowanych użytkowników.

Nasze działania mają na celu: budowę zasięgu sprzedażowego, zwiększenie konwersji zakupowych, podtrzymywanie stałego zainteresowania produktem bądź usługą, skierowanie określonego źródła internautów na wskazaną witrynę www, wzrost rozpoznawalności marki w społeczności internetowej, szybkie rozprzestrzenianie konkretnych informacji między użytkownikami w celach marketingowych.

Marketing automation

Przełomowy system LiveBot automatycznie zidentyfikuje internautów odwiedzających Twoją stronę internetową. Bez Twojego udziału, stworzy profil zakupowy użytkownika i przeprowadzi go przez cały proces sprzedaży.

Na pierwszy rzut oka, funkcje LiveBot mogą wydawać się magiczne. I tak jest w rzeczywistości:

- identyfikacja osób odwiedzających witrynę,
- tworzenie profilu zakupowego; automatyczny scoring,
- pozyskiwanie leadów,
- automatyczne dostosowanie strony www względem profilu sprzedażowego danego internauty,
- zarządzanie relacjami z klientami (CRM),
- automatyzacja marketingu.

Dowiedz się więcej

Badanie rynku i konkurencji

Za pomocą narzędzi monitoringu internetu, zgromadzimy komplet danych na temat Twojej konkurencji, jej produktów, usług, klientów. Wyciągniemy wnioski, znajdziemy słabe punkty i opracujemy odpowiednią dla Ciebie strategię.

Każda firma, która rozpoczyna z nami współpracę otrzymuje dostęp do wnikliwych danych o konkurencji. Operując na wiarygodnych informacjach, jesteśmy w stanie dokładnie poznać branżę w której działasz, usprawnić procesy marketingowe oraz wykorzystać słabe strony konkurencji. Tylko tak osiągniemy wyżyny nowoczesnego marketingu: kiedy znasz siebie, klientów i wszystkich obecnych przeciwników.

Napisz lub zadzwoń!

881 301 220 / 881 301 225